Çeviri ve Tercüme Fiyatlandırma

Metin-belge tercümeleri için sayfa standardımız: yapılan tercüme metninde 1000 (bin) sembol bir sayfa olarak kabul edilir. Sözlü tercümelerde ise ücret saat üzerinden hesap edilir.


Anlaşmalı Müşteri Çeviri Fiyatlandırılması

Çevirileri hizmetlerinizde bizi tercih ettiğiniz taktirde avantajlı paketlerimiz devreye girmektedir. Uzun vadeli ödeme koşulları, indirimli çeviriler, ücretsiz noter tastikli tercüme, firmanıza özel tercüman bu paketin başlıca avantajıdır

Bireysel veya kurumsal uzun vadeli müşterilerimiz arasında Sizleride görmek istiyoruz.


Yeminli - Noter Tastikli Tercüme Ücretleri

Yeminli olarak yaptığımız tercümelerin aynı zamanda noter tarafından da tastiklenmesi gerekmektedir. Anlaşmalı müşterilerimize bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktayız.

Tek seferlik yapılan teknik, hukuki, finansal, medikal v.b çevirilerinizde Türkiye Çevirmenler Derneğinin önerdiği tercüme ücreti dışında noter tastik ücreti fiyata ilave edilmektedir.


Proje Tercümelerinin Fiyatlandırması

Proje tercümelerinde ise sürenin uzunluğuna göre gün ve ay bazında da anlaşma yapılmaktadır. Eğer siz de metinlerinizin, anlaşmalarınızın ve sözleşmelerinizin en hızlı, en iyi şekilde ve en uygun fiyata tercüme edilmesini, ihtiyaçlarınıza, ihtiyaç duyduğunuz anda yanıt bulabileceğiniz bir firmayla çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Bizlere ofisimize gelerek, telefonla ya da e-mail ile ulaşabilirsiniz. Çevirisi yapılacak metni bize ulaştırdıktan sonra söz konusu tercümenin gerektirdiği zaman ve maliyeti hesaplayarak hızlı bir şekilde size dönüş sağlanır ve konu ile ilgili olarak bilgi verilir ve koşulların tarafınızdan da onaylanması durumunda tercümeye başlanılır.


Sözlü ve Simültane Çeviri Fiyatları

Sözlü tercümelerde ücret saat üzerinden hesap edilir. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra, ilgili tercümanımızı zamanında belirtilen yere gönderiyoruz.

Simultane tercüme fiyatları konferansın veya toplantının süresine, kaç dilli olduğuna, katılımcı ve konuşmacı sayısına gibi etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenlere ek olarak toplantının hangi şehirde/ülkede olduğu da önemlidir.

İngilizce Almanca Rusça Ukraynaca Arapça

YAZILI ÇEVİRİ FİYATLARI

ingilizce, rusça, ukraynaca, arapça çeviri fiyatlarımız standart ücret tablosudur. Özel tercüme fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

15 TL

/1000 SEMBOL KARAKTER

20 TL

/1000 SEMBOL KARAKTER

24 TL

/1000 SEMBOL KARAKTER

30 TL

/1000 SEMBOL KARAKTER

25 TL

/1000 SEMBOL KARAKTER

SÖZLÜ ÇEVİRİ FİYATLARI

ingilizce, rusça, ukraynaca, arapça çeviri fiyatlarımız liste fiyatlarıdır. İndirimli tercüme fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

250 TL

/ÜCRET YARIM GÜN

250 TL

/ÜCRET YARIM GÜN

250 TL

/ÜCRET YARIM GÜN

250 TL

/ÜCRET YARIM GÜN

280 TL

/ÜCRET YARIM GÜN


Doğru yerdesiniz,
Hızlı, güvenilir ve doğru çeviri, uygun fiyat


TEKLİF ALIN